imageimageimageimageimage

UWAGA

Ważna informacja dotycząca Kuligu !!!

Kulig może być odwołony lub przełożony ze względu na pogodę informacje na ten temat w GCKiS oraz na naszej stronie. 

FERIE 2013 w GCKiS w Kamionce

FERIE 2013 w GCKiS w Kamionce

Świetlica GCKiS w Kamionce czynna codziennie od 11:00 do 21:00

(siłownia , piłkarzyki ,tenis, bilard , gry planszowe)

Instruktor: Renata Dłużeń, Jadwiga Łomnicka, Alina Charchut, Tomasz Guzior, Arkadiusz Fornek, Marek Wiktor

11.02 Poniedziałek

     11:00 spotkanie organizacyjne z dziećmi i młodzieżą. Zapoznanie z programem Ferii

   16:30  Aerobik

   10:15 - 15:00 Wrzos SP. Ocieka

   (11:00 – 13:30 Wrzos Ocieka )

   (18:00    Aerobik Ostrów -Kompleks Sportowy )

12.02 Wtorek

   15:00 – 21:00 dyskoteka dla dzieci i młodzieży

   14:00- 20:00 zajęcia sportowe na Sali gimnastycznej w SP. W Kamionce

                     (14:00- 16:00 rocznik 2001-2004)

                     (17:00 -18:30 rocznik 1999- 2000)

                     (18:30 – 20:00 rocznik 1996-1998)

   (16:00 – 19:00 Rozgrywki tenis stołowy Kompleks Sportowy w Ostrowie )

13.02 Środa

     11:00 - 13:00 zabawa z igłą i nitką druty i kłębek

     14:00 – 15:00 zajęcia plastyczne (robimy Walentynki)

   17:00 Aerobik

     18:00 rozgrywki (tenis stołowy )

     18:30 (Aerobik Kompleks Sportowy Ostrów )

14.02 Czwartek

     11:00 – 13:00 zajęcia manualne

   15:00 Aerobik dla dzieci i młodzieży

   18:00 rozgrywki szachowe

   14:00 -20:00 rozgrywki sportowe na Sali gimnastycznej

   (10:00 – 15:00 Wrzos Ocieka )

   ( 18:00 Aerobik Skrzyszów )

   (20:00 Aerobik Ocieka )

15.02 Piątek

     11:00 Zajęcia taneczne dla dzieci

     19:00 Wieczór Filmowy

     (13:00 – 14:30 zajęcia taneczne Kompleks Sportowy Ostrów)

18.02 Poniedziałek

     11:00 – 13:00 gry planszowe

     15:00   Film dla dzieci

     16:30 Aerobik

     18:00 Rozgrywki w piłkarzyki

     (18:00 Aerobik Kompleks Sportowy Ostrów)

19.02 Wtorek

     12:00 -13:00 Zajęcia plastyczne (plakat Ferie 2013)

     14:00 – 16:00 Zajęcia taneczne dla dzieci

     18:00 Rozgrywki tenis stołowy

     (14:00 -20:00 rozgrywki sportowe na Sali gimnastycznej w Sp. Kamionka)

     (18:00 Aerobik Skrzyszów)

     (20:00 Aerobik Ocieka)

     (16:00 – 19:00 rozgrywki tenisa Kompleks Sportowy w Ostrowie )

20.02 Środa

       11:00 -13:00 Druty i kłębek

       14:00 Film w starym kinie ,, Zapomniana Melodia ,,

       17:00 Aerobik

       18:00 Rozgrywki

       (18:30 Aerobik Ostrów Kompleks Sportowy)

21.02 Czwartek

     14:00 -15:00 zajęcia manualne

     15:00 Aerobik dla dzieci i młodzieży

     18:00 Rozgrywki w szachy

     14:00 -20:00 Rozgrywki Sportowe na Sali gimnastycznej SP. Kamionka

     (10:00 – 15:00 Wrzos Ocieka )

     (18:00 Aerobik Skrzyszów)

     (20:00 Aerobik Ocieka)

22.02 Piątek

     11:00 – 13:00 Zabawy i gry planszowe

     18:00 Finał rozgrywek

     (10:00 Zajęcia taneczne Kompleks Sportowy Ostrów )

23.02 Sobota

     14:30 Kulig z ogniskiem na zakończenie Ferii

FERIE 2013 - DOM LUDOWY W BORKU MAŁYM

FERIE 2013

DOM LUDOWY W BORKU MAŁYM

serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież

codziennie w godz. 14:00- 21:00

zajęcia świetlicowe, tenis stołowy, piłkarzyki, , gry i zabawy ruchowe, gry planszowe

   instruktor: Anna Potwora

Dodatkowe zajęcia:

I TYDZIEŃ ( 11- 15 luty)

 

PONIEDZIAŁEK

  • Dyskoteka na powitanie ferii

 

WTOREK

  • zajęcia plastyczno- manualne: techniki i sztuka PERGAMANO godz.15:00- 16:30
  • warsztaty teatralne dla dzieci, godz. 16:30- 17:30  
    • SZACHY ( nauka, zgłębianie tajników gry, rozgrywki szachowe) instruktor: Jerzy Pociask, godz. 17:30- 19:00

 

ŚRODA      

  • zajęcia plastyczno- manualne: broszki ze wstążki, godz. 15:30- 17:30 
  • SZACHY godz. 17:30- 19:00
    • rozgrywki o tytuł mistrza gry w piłkarzyki, godz. 19:00- 21:00

 

CZWARTEK

  • zajęcia plastyczno- manualne: papierowa wiklina, godz. 15:00- 16:30
  • warsztaty teatralne dla dzieci, godz. 16:30- 17:30  
  • SZACHY godz. 17:30- 19:00

 

PIĄTEK          

  • aerobik dla dzieci i młodzieży, instruktor: Alina Charchut godz. 15:00- 16:00
  • SZACHY godz. 17:30- 19:00
  • Finał rozgrywek o tytuł mistrza gry w piłkarzyki, godz. 19:00- 21:00

 

II TYDZIEŃ (18- 24 luty)

 

PONIEDZIAŁEK -

  • zajęcia plastyczno- manualne: kolorowy ryż i ryżowe kwiatki godz. 15:00- 17:00
  • warsztaty teatralne dla dzieci, godz. 17:00- 18:30
  • SZACHY godz. 18:30- 19:30

               

WTOREK          

  • zajęcia plastyczno- manualne: kwiatki z pończoch, godz. 15:00- 16:30
  • aerobik dla dzieci i młodzieży, instruktor: Alina Charchut godz. 16:30- 17:30
    • rozgrywki o tytuł mistrza gry w tenisa stołowego, godz. 19:00- 21:00

ŚRODA      

  • zajęcia plastyczno- manualne- techniki i sztuka dequpage, godz. 15:00- 17:00
  • warsztaty teatralne dla dzieci, godz. 17:00- 18:00
  • godz. 18:00- 19:00

       

CZWARTEK  

  • zajęcia plastyczno- manualne:, ramki na zdjęcia z patyczków, godz. 15:00- 16:30
  • warsztaty teatralne dla dzieci, godz. 16:30- 18:00

 

PIĄTEK          

  • zajęcia plastyczno- manualne , techniki i sztuka qulling godz. 15:00- 17:00
  • aerobik dla dzieci i młodzieży, instruktor: Alina Charchut godz. 14:30- 15:30
  • Finał rozgrywek o tytuł mistrza gry w tenisa stołowego, godz. 19:00- 21:00

 

NIEDZIELA

Godz. 15:00 inscenizacja słowno- muzyczna przygotowana przez dzieci i młodzież na warsztatach teatralnych w czasie ferii

 

 

 

           Baw się razem z nami :)

realizacja: StudioPixel.eu