imageimageimageimageimage

KONKURS LITERATURA I DZIECI 2016

W dn. 16 listopada br. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce odbyły się eliminacje gminne Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci pod hasłem „Nasze Pasje”, adresowanego do uczniów szkół podstawowych kl. 0 – III i IV – VI.
Celem konkursu jest upowszechnienie, zachęcenie dzieci do czytania książek oraz rozwijanie ich wyobraźni. Uczniowie szkół podstawowych poprzezrecytację, piosenkę oraz prace plastyczne mieli możliwość przedstawienia swojej interpretacji wybranego utworu.
Komisja po wysłuchaniu uczestników wytypowała laureatów do eliminacji powiatowych w Centrum Kultury w Ropczycach które odbędą się 24 listopada br.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach powiatowych.

Kategoria wiekowa: 0-III klasa szkoły podstawowej
Recytacja:
1.    Alicja Szymaszek– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
2.    Zuzanna Ochab  – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
3.    Anna Mosior – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

Piosenka:
1.    Duet: Martyna Bieszcz, Kamila Borowiec– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
2.    Duet: Milena Łącała, Nadia Betlej– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
3.    Wiktoria Bała–Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
Kategoria wiekowa: IV-VI klasa szkoły podstawowej

Recytacja:
1.    Mikołaj Bachórz– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
2.    Bartosz Kosiński – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
3.    Oliwia Ferfecka  – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

Piosenka:
1.    Marcelina Dłużeń - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
2.    Duet: Kornelia Świder, Emilia Ogrodnik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
3.    Maria Cieśla– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie


PRACE PLASTYCZNE
KAT.I ( kl. 0-III)
1.    Klaudia Bryk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
2.    Witold Szczepanek  – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
3.    Seweryn Jasicki – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
4.    Olga Perlik  –Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
5.    Katarzyna Brandys– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
6.    Zuzanna Ochab – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
7.    Dawid Grabiec– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
8.    David Dereń – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
9.    Igor Ozimek– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
10.    Dorota Chmura– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

KAT II ( kl. IV-VI)
1.    Aleksandra Róg- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
2.    Szymon Kasprzyk- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
3.    Kornelia Jemioło – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
4.    Karolina Brandys - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
5.    Dominik Niewiadomski- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
6.    Katarzyna Ozga-  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
7.    Seweryn Ozimek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
8.    Gabriela Malinowska-  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
9.    Karolina Borowiec -  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

realizacja: StudioPixel.eu