imageimageimageimageimage

KONKURS NA WIELKANOCNEGO KURCZACZKA - ROZSTRZYGNIĘTY

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce ogłosiło konkurs na „Wielkanocnego Kurczaczka.” Konkurs był przeznaczony dla uczniów przedszkoli , szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Ostrów. W konkursie wzięło udział 143 uczestników w czterech grupach wiekowych.
- I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „O”  wzięło udział 28 osób
- II gr. wiekowa: klasy I – III  wzięło udział 48 osób
- III gr. wiekowa: klasy IV-VI  wzięło udział 56 osób
- IV gr. wiekowa: gimnazja wzięło udział 11 osób
W dniu 5.04.2017r. komisja biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania oraz estetykę i pomysłowość wyłoniła zwycięzców.
I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „O”  
I.    Julia Ferfecka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
II.    Mikołaj Michałek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
II.    Franciszek Orzech - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
II.    Julia Kozak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
II.    Maja Fornek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Emilia Betlej - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
Wyróżnienie:
-    Amelia Fryz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
-    Maksymilian Piwowar - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
II gr. wiekowa: klasy I – III  
I.    Milena Łącała - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
I.    Piotr Bieszcz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
I.    Damian Marchut- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
II.    Wiktoria Pawełek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
II.    Gabriela Otręba - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
II.    Jakub Paściak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
III.    Milena Helowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Kornelia Borowiec - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Kinga Haracz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
III.    Miłosz Kopala - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
Wyróżnienie:
-    Karolina Białek- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
-    Piotr Kozioł - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
-    Jakub Warunek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
III gr. wiekowa: klasy IV-VI  
I.    Marcelina Dłużeń - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
I.    Lidia Kopala - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
II.    Katarzyna Brandys - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
III.    Karolina Wójcik - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Miłosz Niwa - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
Wyróżnienie:
-    Kacper Fryz- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
-    Oliwia Ferfecka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
-    Dominik Niewiadomski- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
IV gr. wiekowa: gimnazja
I.    Marcelina Niewiadomska - Publiczne Gimnazjum w Woli Ocieckiej
II.    Katarzyna Róg – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
II.    Patrycja Perlik - Publiczne Gimnazjum w Ociece
III.    Dominika Lepak – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
III.    Katarzyna Longosz – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
Wyróżnienie:
-    Tomasz Jucha – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
-    Dominik Róg - – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie

Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej

REGULAMIN

II POWIATOWEGO FESTIWALU

PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PARTYZANCKIEJ – BLIZNA 2017

 

> Pobierz regulamin wraz z kartą zgłoszenia <

Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę, 28 stycznia 2017r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Kamionce. Zawody zostały zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce. A oto kilka zdjęć z tego turnieju...

Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek w  czterech kategoriach wiekowych:

  • do 14 lat
  • do 18 lat
  • powyżej18 lat
  • turniej kobiet

Najlepsi zawodnicy, od miejsca I – III , otrzymali z rąk Dyrektora GCKiS – Przemysława Łagowskiego dyplomy i puchary.

Kategoria do 14 lat

  1. Jan Ziobro
  2. Jan Gawroński
  3. Remigiusz Czach

Kategoria do 18 lat

  1. Rafał Długosz
  2. Paweł Dłużeń
  3. Adrian Kuroń

Kategoria powyżej 18 lat

  1. Paweł Raś
  2. Włodzimierz Rokosz
  3. Marek Popielarz

Kategoria kobiet

  1. Karolina Bartkowicz
  2. Joanna Fornek
  3. Agata Gawrońska


Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce i wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

realizacja: StudioPixel.eu